Залишилось лише два тижні: у кого 1 липня заберуть невикористані гроші з картки

Залишилось лише два тижні: у кого 1 липня заберуть невикористані гроші з картки

Українці, які отримали виплату за програмою «Зимова тисяча» на віртуальні картки, мають використати кошти до 30 червня включно. Із 1 липня невикористані гроші автоматично повернуться до державного бюджету.

Кошти зберігаються на спеціальних картках «Національний кешбек». Зняти їх готівкою або переказати на іншу картку неможливо — оплату потрібно здійснювати безпосередньо з цього рахунку.

Витратити виплату можна на:

  • комунальні послуги;
  • ліки українського виробництва;
  • книги;
  • українські товари та продукти;
  • поштові послуги;
  • благодійні внески на підтримку ЗСУ.

Для тих, хто отримував гроші через Укрпошту, термін використання вже завершився 1 березня. Читайте також Стартував запис на виплату 10 800 грн: хто отримає допомогу

Загалом участь у програмі взяли понад 17 мільйонів українців. Якщо на цифровій картці залишилися кошти, їх радять використати до кінця червня.

                   
Слідкуйте за нами:
Поділитися: