Українці, які отримали виплату за програмою «Зимова тисяча» на віртуальні картки, мають використати кошти до 30 червня включно. Із 1 липня невикористані гроші автоматично повернуться до державного бюджету.
Кошти зберігаються на спеціальних картках «Національний кешбек». Зняти їх готівкою або переказати на іншу картку неможливо — оплату потрібно здійснювати безпосередньо з цього рахунку.
Витратити виплату можна на:
- комунальні послуги;
- ліки українського виробництва;
- книги;
- українські товари та продукти;
- поштові послуги;
- благодійні внески на підтримку ЗСУ.
Для тих, хто отримував гроші через Укрпошту, термін використання вже завершився 1 березня. Читайте також Стартував запис на виплату 10 800 грн: хто отримає допомогу
Загалом участь у програмі взяли понад 17 мільйонів українців. Якщо на цифровій картці залишилися кошти, їх радять використати до кінця червня.