Українців почали масово позбавляти водійських прав

Українців почали масово позбавляти водійських прав

Видаляють із баз: українців почали масово позбавляти прав без порушень ПДР 

 

 

Українські водії почали стикатися з блокуванням своєї водійської ліцензії, навіть не порушуючи ПДР.

 

Як пише «Стіна», дані про права стали масово видаляти з баз даних, зокрема міжнародних.

За даними ЗМІ, відомості про видачу посвідчення стали зникати з реєстрів щодо українців, які отримували свої документи після 2013 року. Пов’язують це, перш за все, з неявкою водіїв за повісткою в ТЦК.

Як відомо, з травня в Україні діє закон, який дозволяє судам за клопотанням воєнкомів призупиняти дію водійських прав осіб, що ухиляються від військового обліку або мобілізаційних заходів.

Як повідомляє СОЦІАЛЬНИЙ ЦЕНТР, Відомо, що з проблемою зіткнулися не тільки водії в Україні, а й українці за кордоном. Зокрема, стало відомо про перші такі випадки в Польщі, де місцеві правоохоронці можуть перевіряти українські документи через міжнародну базу даних.

 

Читайте також

https://www.information-hub.com.ua/groshova-dopomoga-catalog/derzhavna-odnorazova-groshova-dopomoga-pislja-vizvolennja-z-polonu/3626/.html

                   
Слідкуйте за нами:
Поділитися: