Виплати здійснюватимуться за рахунок субвенції з обласного бюджету.
Для мешканців Волноваської міської територіальної громади оголосили прийом заяв на отримання одноразової матеріальної допомоги постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи. Виплати здійснюватимуться за рахунок субвенції з обласного бюджету Донецької області.
Відповідний порядок використання коштів затверджений розпорядженням голови Донецької обласної державної адміністрації від 22 квітня 2026 року №258/5-26.
Розмір одноразової виплати становить 1500 гривень. Допомогу можуть отримати не лише жителі Донеччини, а й люди, які були вимушені евакуюватися або переміститися за межі області, але мають задеклароване чи зареєстроване місце проживання на території Донецької області. Читайте також Як отримати грошову допомогу по 1 800 грн на особу щомісяця?
Право на отримання допомоги мають:
- учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС (категорія 1);
- потерпілі від Чорнобильської катастрофи (категорія 1);
- діти з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою;
- окремі категорії дітей постраждалих осіб відповідно до законодавства.
Подати документи для отримання матеріальної допомоги необхідно до 1 серпня 2026 року.
Ознайомитися з офіційним порядком надання допомоги можна за посиланням
Бланк заяви для подачі документів за посиланням
Детальну інформацію щодо переліку необхідних документів та способу подання можна отримати у відділі соціального захисту населення Волноваської міської військової адміністрації.
Телефон для довідок: +380 63 564 25 50
У Волноваській МВА наголошують: документи потрібно подати у встановлений термін, адже після 1 серпня заяви не прийматимуться.